673
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 105: | Line 105: | ||
| <br/>Law<br/><sup>[[Turn Undead#Law Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | | <br/>Law<br/><sup>[[Turn Undead#Law Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | ||
| Law Summon Theme* | | Law Summon Theme* | ||
| - || Clarity || Dismissal || - || | | - || Clarity || Dismissal || - || Hold Monster || - || - | ||
|- | |- | ||
edits