628
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 70: | Line 70: | ||
| <br/>Elf<br/><sup>[[Turn Undead#Elf Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | | <br/>Elf<br/><sup>[[Turn Undead#Elf Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | ||
| Racial Power | | Racial Power | ||
| True Strike || Cat's Grace || - || | | True Strike || Cat's Grace || - || - || - || - || - | ||
|- | |- | ||
Line 105: | Line 105: | ||
| <br/>Law<br/><sup>[[Turn Undead#Law Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | | <br/>Law<br/><sup>[[Turn Undead#Law Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | ||
| Law Summon Theme* | | Law Summon Theme* | ||
| - || Clarity || Dismissal || - || | | - || Clarity || Dismissal || - || Hold Monster || - || - | ||
|- | |- |
edits