Domains: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 121: | Line 121: | ||
| <br/>Sun<br/><sup>[[Turn Undead#Sun Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | | <br/>Sun<br/><sup>[[Turn Undead#Sun Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | ||
| Resist Energy: Fire* | | Resist Energy: Fire* | ||
| - || Searing Light || - || Flame Strike || - || - || | | - || Searing Light || - || Flame Strike || - || - || Sunbeam | ||
|- | |- |