Domains: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| <br/>Death<br/><sup>[[Turn Undead#Death Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | |rowspan="2"|<br/>Death<br/><sup>[[Turn Undead#Death Domain|Turn Undead]]</sup><br/> | ||
| | | Death Avatar | ||
| - || - || - || Phantasmal Killer || Enervation || - || - | |rowspan="2"| - | ||
|rowspan="2"| - | |||
|rowspan="2"| - | |||
|rowspan="2"| Phantasmal Killer | |||
|rowspan="2"| Enervation | |||
|rowspan="2"| - | |||
|rowspan="2"| - | |||
|- | |||
| Spell Focus: Necromancy* | |||
|- | |- |