673
edits
m (Fixed typo) |
mNo edit summary |
||
| Line 206: | Line 206: | ||
|- | |- | ||
| <br/>Destruction<br/><br/ | | <br/>Destruction<br/><br/> | ||
| Skill Focus: Engineering | | Skill Focus: Engineering | ||
| - || - || Gas Explosion || Horizikaul's Shout || Crumble || Disintegrate || - | | - || - || Gas Explosion || Horizikaul's Shout || Crumble || Disintegrate || - | ||
edits