174
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 74: | Line 74: | ||
|rowspan="2"| - | |rowspan="2"| - | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 195: | Line 195: | ||
|rowspan="2"| - | |rowspan="2"| - | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 224: | Line 224: | ||
|- | |- | ||
| <br/>Healing<br/><br/> | | <br/>Healing<br/><br/> | ||
| | | | ||
| - || Cure Serious Wounds || Restoration || - || Heal || - || - | | - || Cure Serious Wounds || Restoration || - || Heal || - || - | ||
| Line 325: | Line 325: | ||
|- | |- | ||
| <br/>Strength<br/><br/> | | <br/>Strength<br/><br/> | ||
| | | | ||
| - || - || Divine Power || - || - || - || - | | - || - || Divine Power || - || - || - || - | ||
edits