174
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
| <br/>Charm<br/><br/> | |||
| Skill Focus: Persuade | | Skill Focus: Persuade | ||
|rowspan="2"| - | |rowspan="2"| - | ||
| Line 324: | Line 324: | ||
|- | |- | ||
| <br/>Strength<br/><br/> | | <br/>Strength<br/><br/> | ||
| | | - | ||
| - || - || Divine Power || - || - || - || - | | - || - || Divine Power || - || - || - || - | ||
edits