Domains: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
7 bytes removed ,  20 March 2024
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 193: Line 193:
|rowspan="2"| -  
|rowspan="2"| -  
|rowspan="2"| -
|rowspan="2"| -
|-
|
|-
|-
| <br/>Darkness<br/><br/>  
| <br/>Darkness<br/><br/>  
| Darkvision (Racial)  
| Darkvision (Racial)  
| Darkness || Blindness/Deafness || - || Fear || Greater Shadow Conjuration || - || -
| Darkness || Blindness/Deafness || - || Fear || Greater Shadow Conjuration || - || -
|-
|-
| <br/>Decay<br/><br/>  
| <br/>Decay<br/><br/>  
174

edits

Navigation menu