230
edits
mNo edit summary |
(Strength Domain Divine Strength is still a thing) |
||
| Line 322: | Line 322: | ||
|- | |- | ||
| <br/>Strength<br/><br/> | |rowspan="2"| <br/>Strength<br/><br/> | ||
| +5 Enhance Ability (Strength) | | +5 Enhance Ability (Strength) | ||
| - || - || Divine Power || - || - || - || - | |rowspan="2"| - | ||
|rowspan="2"| - | |||
|rowspan="2"| Divine Power | |||
|rowspan="2"| - | |||
|rowspan="2"| - | |||
|rowspan="2"| - | |||
|rowspan="2"| - | |||
|- | |||
| Divine Strength | |||
|- | |- | ||
edits