223
edits
Line 243: | Line 243: | ||
|- | |- | ||
| Expeditious Retreat || 55% Speed Increase || 60% Speed increase | | Expeditious Retreat || 55% Speed Increase || 60% Speed increase | ||
|- | |||
| Fortune Telling || - || +10% Move Speed | |||
|- | |- | ||
| Fox's Cunning || Casts spell using best of 2 rolls || Casts spell using best of 3 rolls | | Fox's Cunning || Casts spell using best of 2 rolls || Casts spell using best of 3 rolls |
edits